Elektro a FVE Revize

Revize elektroinstalace, Revize elektrospotřebičů, Revize elektrických a průmyslových strojů, Revize Hromosvodů. Zajištění projektové dokumentace pro elektro i hromosvod.

Montáže Hromosvodů

Profesionální montáže hromosovodů (LPS) provádíme pro rodinné domy, instituce, sportovní a výrobní objekty, skladové haly i další komerční i nekomerční objekty. Zajistíme kompletní dokumentaci.

Elektromontáže

Provádíme elektromontáže, instalace přípojného místa ČEZ, opravy instalací, hromosvodů, elektrických strojů, elektrické výzbroje strojů, diagnostika chyb v řídících jednotkách Siemens a jiné.

Provádíme kompletní revize elektrospotřebičů, elektro instalace a elektro zařízení včetně hromosvodů

O nás

Naše společnost se specializuje na elektrorevize a elektroinstalace. Naše služby pokrývají veškeré revize elektrických instalací v bytových jednotkách, domech, fotovoltaických elektrárnách a průmyslových objektech. Navíc se specializujeme na instalaci a údržbu hromosvodů.

Jsme na trhu již od roku 2015, což nám umožnilo získat bohaté zkušenosti a důvěru našich klientů. Naším cílem je zajistit bezpečnost a spolehlivost elektrických systémů našich klientů a pomoci jim snižovat rizika spojená s elektrickými instalacemi.

Pokud hledáte partnera, který se postará o elektrorevize a elektroinstalace s důrazem na kvalitu a bezpečnost, rádi vám poskytneme další informace o tom, jak můžeme pomoci vašemu projektu nebo vaší nemovitosti. Dejte nám vědět, zda byste chtěli více informací.

Montáže Hromosvodů

Specializujeme se na kvalitní instalace bleskosvodů pro různé druhy budov, včetně:

  • Bytových a rodinných domů
  • Úřadů, škol a institucí
  • Sportovních a výrobních hal
  • Průmyslových a komerčních objektů
  • Fotovoltaických elektráren

Naše montáže bleskosvodů jsou prováděny na různých typech střech, a to v souladu s přesnými specifikacemi a požadavky výrobců střešních krytin. Používáme certifikované materiály od ověřených výrobců, což zajišťuje spolehlivý výkon a bezpečnost. Pro instalaci bleskosvodu na rodinné domy a menší objekty obvykle potřebujeme pouze 1-2 dnech, což znamená rychlou a efektivní práci pro naše zákazníky.

Elektromontáže a opravy

Naše činnost zahrnuje elektromontáže, opravy elektrických instalací, hromosvodů, elektrických strojů, elektrické výzbroje strojů a také diagnostiku chyb v řídících jednotkách strojů značky Siemens.

Pro novostavby nabízíme kompletní služby, včetně montáže elektroměrových sloupků s připojením pro stavební firmy a pracovníky. Zabezpečíme úplné vybavení odběrných míst pro vaši firmu nebo dům, a to včetně profesionální elektrorevize. Naši zkušení revizoři provedou podrobná měření a kontrolu elektroinstalací a elektrických zařízení, a následně vypracují podrobnou zprávu. Můžete se spolehnout na naše profesionální týmy, které zajistí, že vaše odběrná místa budou vždy plně funkční a připravená pro vaše zákazníky.

Orientační ceny elektro práce

Elektromontážní práce

Výjezd technika v HK či PA

Kompletní elektroinstalace

450,- Kč

300,- Kč

dle nacenění

hod.

hod.

za zakázku

Orientační ceny elektro revize

Revize el. přípojky (ČET a jiné)

Revize bytu (dle počtu obvodů)

Revize rodinného domu (dle počtu obvodů)

Revize firemních prostor (dle počtu obvodů)

Revize hromosvodů

Revize strojů

Revize FVE (dle výkonu)

Revize spotřebičů do 20ks

Revize 21 a více kusů

1200,- Kč

od 2500,- Kč

od 3000,- Kč

od 3500,- Kč

od 1000,- Kč

1200,- Kč

od 3500,- Kč

1400,- Kč  

60,- Kč/kus

paušálně

na dotaz

na dotaz

na dotaz

dle počtu svodů (standart 4 )

paušálně

dle výkonu 5 , 10 a více kW

paušálně

paušálně

Technická inspekce ČR

Osvědčení a oprávnění k provádění revizí vyhrazených technických zařízení.
E1A

Ministerstvo Obrany

Oprávnění k provádění montáží, oprav, revizí a zkoušek určených elektrických zařízení ve vojenských objektech.

Kontaktujte nás.